Derma Dermatoloji

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Haziran 2008 den itibaren Gaziantep ve çevresine hizmet vermek üzere yaklaşık 6 ay süren dekorasyon ve iç dizayn çalışmaları sonunda, 3 katlı, geniş bir alanda 3 bekleme salonu, 15 adet değişik amaçlar için hazırlanmış odadan oluşmaktadır. Teknolojik donanım ve alt yapısı, ileriye dönük birçok yeni çalışma için de uygun olarak hazırlanmıştır.

Giriş Katta : Cilt hastalıklarına yönelik geleneksel muayene olanakları , karanlık oda muayenesi, mikroskopik incelemeler ve dermatoskopik incelemeler ,cryo terapi,elektro-cerrahi tedavileri,aşırı el,ayak terlemeleri tedavisi için özel olarak hazırlanmış donanımlı odalar mevcuttur. Ayrıca uzman doktorlarımıza ait , hastalarını n sorunlarını daha rahat bir ortamda uygun koşullarda anlatabilecekleri büro odaları yer almaktadır.

Üst Katta

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Cildinizde hastalanma olmadan korunması ve düzenlenmesine yönelik çalışmalar günümüzün sağlık alanında kullanılan en ileri teknolojileri ile yapılmaktadır.

Alt Katta

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Gündüz yataklı takip gerektiren hastalarımıza hizmet vermekte olan 3 yataklı gözlem odası, gözlem altında olan hasta yakınlarının dinlenme ve bekleme salonu, ayrıca bazı özel tedavi yöntemlerinin uygulanabileceği odalar ve personel birimi bulunmaktadır.